مشکلاتی که آموزش وپرورش خاش برای من ایجاد کرد

 

از آنجا که به یکی از خوانندگان محترم وبلاگ قول داده بودم که مقداری ازمشکلاتی که برای من در آموزش وپرورش خاش درست شده است را بنویسم تا او ودیگران که می خوانند قضاوت کنند وببینند یک انسان چقدر میتوانند جفاهایی که بر او شده را تحمل کند را فهرست نموده ومینویسم :

 1. مخالفت با درخواست وام صندوق قرض الحسنه (اما به همکار دیگری علی رغم کمبود موجودی اش وام داده شد) این در حالی بود که من برا ی پرداخت قسطهای عقب افتاده بانکی واجاره خانه نیاز شدیدی به وام داشتم.در روز بعد یکی از کارکنان با خنده مستا نه ای خبر تصویب نشدن وام را به من داد ودر همان حال فردی که غیر قانونی وام گرفته بود را از طریق دیگر همکاران شناختم .
 2. ندادن خانه سازمانی به من با داشتن امتیاز بالا وغیر بومی بودن (درهمان موقع فردی 2بار از امتیاز خانه سازمانی استفاده نمود یک بار به نام خودش وبار دیگر به نام خانمش و2دوره متوالی در خانه های سازمانی ماند)
 3. مخالفت با تغییر مقطع من در یکی دو سال اخیر ودر مقابل موافقت با افراد دیگر که در این باره در یادداشتهای قبلی نوشتم.
 4. ندادن مدارس نزدیک به شهر یا در سطح شهربه من در حالیکه افرادی از مناطق جنوب آمدند وبه فوریت مدارس خوب به آنها تعلق گرفت ومن بازهم من در روستا باقی ماندم.
 5. ندادن گروه بسیجی من در سالهایی که گروه گرفتن معمول بود از چندین سال با توجه به اینکه تمامی کارتهای غرامت ومدارک بسیجی من کامل بود عضو فعال بودم وگرفتند افرادی این امتیاز وگروه را وبه حقوق خود با اینکارافزودند .
 6. پرداخت نکردن حق ماموریت من اما همکار ی که با هم در یک دوره شرکت کرده بودیم حق ماموریت دریافت نمود به دلیل رابطه داشتن .
 7. مخالفت با مدیریت و معاونت هایی که برای من پیشنهاد شده بود اما کسانی معاون شدند که از آشنایان معاونتها بودند.
 8. مخالفت با انتقالی در سال جاری ودر سالهای گذشته و منتقل شدند کسانی با داشتن سوابق یک ساله ویا کمتر ازمن که قبلا در نوشته های پیشین به آن اشاره کردم.
 9. تهدید نمودن از طریق حراست پیشین به دلیل پی گیری مسئله خانه سازمانی از طرف من

  برای تمامی این موارد اسم ورسم و پستهای افراد را میدانم اما لزومی نمی بینم از آنها نامی ببرم.

اینها گوشه کوچکی بود از آنچه سالها برمن در اداره آموزش وپرورش خاش روا داشته اند حال خود را جای من بگذارید و ببینید یک انسان آستانه تحملش چقدر است.

حال آنکه از این طریق توانستم اندکی از حرفهای دلم را به گوش مسئولان آموزش وپرورش خاش برسانم تصمیم گرفتم تمامی نوشته های مربوط به آموزش وپرورش را حذف نمایم به امید آنکه شاید شما که این نوشته ها را خواندی حق را به حق دار بدهی وهمیشه وقتی در پشت میز ریاست قرار میگیری به ارباب رجوع هم احترام بگذاری وفکر نکنی سکوت ما معلمان از نادانی ماست یا توان نداریم شکایتهای خود را به وزرات خانه یا مسئولان استان برسانیم وپی گیری کنیم .

 مِن أفحَشِ الظُّلمِ ظُلمُ الکِرام .
امام على علیه‏السلام :
از زشت‏ترین ستمها ، ستم کردن به مردمان بزرگوار است .
غرر الحکم : 9272 منتخب میزان الحکمة : 350

/ 0 نظر / 44 بازدید